Jartiyer veya jartiyer takım giyen kadın daima bir adım öndedir. Kim demiş erkeğin kalbine giden yol mideden geçer diye? Hiçbir erkek çekici ve cazibeli bir bayanın karşısında etkilenmeden duramaz. Erkeğin doğasında bayanlara ilgi duymak vardır. Tabi bu durumda erkekleri etkileyebilen, erkeklerin ilgisini kendi üzerlerinde toplayabilen bayanlar avantajlı konumdadırlar.

Jartiyerin icat edilmeden önce olduğu gibi jartiyer icat edildikten sonra da, kadının mahrem yerlerini örtmek erkekler için cazibe kaynağı olmaya devam etmiştir. Yapılan anketlerde erkekler, bir bayanı çıplak görmektense jartiyer gibi bir iç giyim ürünü ile görmenin çok daha seksi olduğunu belirtmişler.


Sitemizdeki Jartiyer modellerini incelemek için aşağıdaki adrese ziyaret edebilirsiniz.

https://www.camasirvitrini.com/bayan-ic-giyim/jartiyer


İnsan hayatında sıradan ve alışılmış olan her ürün ya da tarz zaman içinde etkileyiciliğini ve değerini kaybetmeye mahkûm olmuştur. Sürekli yeni ve trend tasarımları takip eden bayanlar daha dikkat çekicidir. Modanın peşinden neden koşuyoruz? Çünkü yeni, görüşmemiş ve sıra dışı ürünleri beğeniyoruz.

Bugüne kadar jartiyer veya jartiyer takım kullanmamış bir bayansanız çok şey kaybettiğinizi net olarak söyleyebilirim. Erkeğinizi etkilemenin ve güzel bir gece geçirmenin aslında ne kadar kolay olduğunu, jartiyeri ilk giydiğinizde anlayacağınızdan şüpheniz olmasın. Bayanlar arasında jartiyer giymenin cesaret isteyen bir iç giyim ürünü olduğuna dair bir düşünce vardır. Ancak bu doğru değildir. Jartiyeri sevdiğiniz ve sevildiğiniz erkeğe giyeceksiniz ve bu insan zaten sizi en az siz kadar tanıyor, jartiyer giymeye çekinmenize veya cesaret göstermenize gerek yoktur. Tam tersine jartiyer modelleri görünmesini istemediğiniz fazla kilolarınızı sakladığı için tercih edilmelidir.

Unutmayın jartiyer giyen bir kadın hiçbir zaman erkeğinin gözünde sıradan olmayacaktır.