Menu
Sepetim

Şimdi İnstagram Hesabımızı Takip Et ! %10 İndirim Kodu Kazan.  TIKLA

CamasirVitrini Blog CamasirVitrini RSS Feed

04 Aug Jartiyer Giyen Kadın Bir Adım Öndedir
admin 1 9
Jartiyer veya jartiyer takım giyen kadın daima bir adım öndedir. Kim demiş erkeğin kalbine giden yol mideden geçer diye? Hiçbir erkek çekici ve cazibeli bir bayanın karşısında etkilenmeden duramaz. Erkeğin doğasında bayanlara ilgi duymak vardır. Tabi bu durumda erkekleri etkileyebilen, erkeklerin ilgisini kendi üzerlerinde toplayabilen bayanlar ava..
30 Jul İnce Külotlu Çorap ve Seksi Dantelli Sütyen
admin 0 9
İnce Külotlu Çorap ve Seksi Dantelli Sütyen Seçiminizle Kendine Güvenen Seksi Kadın İmajınızı TazeleyinKadın olmanın vazgeçilmezlerinden biridir kadın çorabı. İnce, kalın, şeffaf, siyah, ten rengi, parlak, dantelli ve yeni moda olan desenli çoraplar... Ama hepsinin ortak özelliği seksi, iç gıdıklayıcı, erkekleri baştan çıkaran, kadını ve kadın baca..
29 Jul İç Çamaşırları ve Sağlığa Etkisi
admin 0 8
Alışveriş yaparken aldığımız giysilerde genelde dış giyime dikkat ederiz ve iç giyim harcamalarını kısıtlı tutarız. Toplum önüne bu giysiler ile çıktığımız için onlara özen gösterir diğerlerinin kalitesini sorgulamayız. Acaba kullandığımız kalitesiz iç çamaşır ürünlerinde bizi ne gibi riskler beklediğinin farkında mıyız? İç çamaşırlarının vücudumuz..
24 Jul İç Çamaşırının Önemi
admin 0 35
İç Çamaşırların önemi her geçen gün artıyor. Sebebi çok basit, iç çamaşırları artık yalnızca gerekli oldukları için değil aynı zamanda Moda haline geldikleri için giyilmektedirler. Mini etekler ve dekolteli kıyafetlerle birlikte iç çamaşırlarının görünmesi bunları kıyafetle uydurmayı gerektiriyor.Yalnızca Moda açısından değil aynı zamanda Sağlık aç..
24 Jul İç Çamaşırı Beden Ölçüleri
admin 0 49
İç çamaşırları büyük ve bazen komplike bir alandır. Sürekli olarak yeni Moda terimleri ve yeni iç giyim modelleri kafa karıştırıyor ve takibi daha da zorlaştırıyor. İç giyim alışverişinde oluşan birçok soru ve sorunlar. Sütyenimin beni kaşındırmasının sebebi nedir? Bedenime uygun olan iç çamaşırını nasıl alabilirim? Ve birkaç yıkamadan sonra iç çam..
23 Jul Erotik İç Giyim Modelleri
admin 0 30
Erotik iç giyim seks hayatlarını renklendirmek ve hayal dünyalarının hayata geçirilmesini isteyen bayanlar tarafından kullanılması için tasarlanan ve çoğunda da hayal gücünün etkileri esen kıyafetlerdir. Kullanılan kumaşı, modeli, rengi nedeni ile albeni ve tutkuyu gösteren kadınlar kadar erkeklerinde beğeni alıp kullandıkları modellerdir.Her kişin..
23 Jul Fantezi İç Giyim Modelleri Nelerdir?
admin 0 21
Fantezi iç giyim modellerimizin en çok rağbet gören ürünlerimiz olduğunu öncelikle söylemek isterim. Fantezi iç giyim modellerimiz; fantezi gecelik, fantezi elbise, fantezi jartiyer, fantezi kostüm, fantezi vücut çorabı, fantezi çorap, fantezi jartiyer çorabı, fantezi iç giyim, fantezi sütyen külot takım olarak sınıflara ayrılmaktadır.Fantezi iç gi..
20 Jul Büyük Beden İç Giyim - ÇamaşırVitrini
admin 0 24
Büyük beden iç giyim her geçen gün daha popüler olmaktadır. Çünkü büyük beden iç giyim ürünlerinin ülkemizdeki popülerliği yeni yeni keşfedilmektedir. Büyük beden iç giyim ürünlerimiz ile standart kıyafetlerinizden sıyrılmanızı ve etkileyici bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.Büyük beden ürünlerinin tamamını görmek için aşağıda ki adrese ziyare..
20 Jul Bayan İç Giyim Ürünleri - Çamaşırvitrini.com
admin 0 14
Bayanların güzelliğini, sadeliğini kimi zamanda seksiliğini, etkileyiciliğini ortaya çıkaran bayan iç giyim ürünleri, çeşitliliğiyle bütün kadınlara hitap etmektedir. Bayan iç giyimi, her kadının özel alanıdır ve bakımlı bütün kadınlar için önemlidir.Bayan iç giyim ürünlerindeki zengin çeşitlilik, bayanların her saatine ve durumuna, hitap edebilmek..
20 Jul Toparlayıcı Mayo Nedir, işe Yarar Mı? Toparlayıcı Mayo Modelleri
0 25
Kilolarının fazla olmasından dolayı denize giremeyen bayanların imdadına çeşit çeşit modelleri ile toparlayıcı mayolar yetişiyor. Kış mevsimi boyunca gerek hareket azlığından gerekse ağır yiyeceklerden dolayı kilo alımı oluyor. Yaz mevsimi geldiğinde ise kışın alınan kiloların hemen verilme gibi bir şansı olmuyor. Bundan en fazla bayanlar etkileniy..
20 Jul İnceltici Korse Var Mı? Beli 1 - 2 Beden İncelten Korseler
admin 0 10
İnceltici korse anında 1-2 beden incelme sağlayan özel giysilerdir. Bayanların kendilerini iyi hissetmeleri ve kendilerine olan güvenlerinin tam olması için üretilmiş tekstil ürünlerinden birisi de zayıf gösteren, incelten, inceltici korselerdir. Zayıf gösteren korseleri kullanan bayan daha ince ve zarif görünür ve bu ona güven verip kendini daha d..
16 Jul Toparlayıcı korse zayıflatır mı? Korse giymek zayıflatır mı?
admin 0 30
1800’lü yıllara damgasını vurmuş olan korse o zamandan günümüze kadar çeşitlilik kazanarak gelmiş olan bir iç giysidir. Yüzyıllardır insanların güzel görünmek uğruna katlandığı kimi zaman isyan bayraklarını çektiren korseler şimdilerde o kadar çok çeşitleri var ki her soruna çözüm buluyor. Peki toparlayıcı korse zayıflatır mı? Korse giymek zayıflat..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)